אטרקציות מים

 

"ואל תשכחי את הבגד ים!", היא אמרה לי שנייה לפני שניתקה את השיחה. "בגד ים?!", חשבתי לעצמי, "ההכנות לבת מצווה באמת בלבלו אותה כנראה...". ובכל זאת, ביום המסיבה לבשתי את בגד הים החדש שלי, לכל מקרה שלא יהיה...

 

כשנכנסתי לאירוע, הייתי צריכה לשפשף את העיניים כדי להאמין שזה אמיתי: קרחון טיפוס ענקי עמד באמצע בריכה גדולה, שמגלשות מתנפחות הובילו אליה ומסביבן אטרקציות מים נוספות. "אין מצב...", שמעתי את עצמי אומרת בקול רם. חברה שלי עמדה שם בבגד ים הורס עם חיוך מאוזן לאוזן. "אז את מוכנה?" היא שאלה ובלי לחשוב פעמיים דחפה אותי למים.

 

ביום למחרת לא היה אחד שלא דיבר על המסיבה הזאת בבית הספר!

 

ככה זה, מסיבת בת מצווה היא אירוע מרגש בחייה של כל נערה וכולן רוצות שהאירוע שלהן יהיה הכי גדול, הכי מיוחד והכי מדובר. אם גם אתם רוצים להפוך את יום בת המצווה של בתכם לאירוע שהיא לא תשכח לעולם, אתם חייבים להבטיח לה מקוריות. אטרקציות מים הן הפתרון המושלם!

 

בigame- הפקות מתמחים באטרקציות לאירועים בלתי נשכחים. אטרקציות המים שלנו הן מהסוג האיכותי והחדיש ביותר! כי מה יותר מרענן מקפיצה למים ומה יותר מהנה מהתפלשות בקצף?

 

אילו אטרקציות מים אנו מציעים?

 

- מגלשות ותותחי קצף.

- מגלשות מים מתנפחות.

- קרחון צף שניתן לטפס עליו.

- בריכות קצף.

- ועוד מגוון רב של מתקני מים!

 

אטרקציות המים שלנו מתאימות לכל הגילאים, בטיחותיות ובעיקר – מהנות! אז אם בת המצווה שלכם נופלת על מועד קיצי – אין דבר מרענן ומיוחד יותר ממשחקי מים מרגשים, שמתיזים מקוריות לכל עבר!

 

נשמע טוב? רוצים גם אתם אטרקציות לבת מצווה? אנו מבינים שארגון מסיבת בת מצווה הוא דבר מרגש אבל גם מסובך לוגיסטית ולכן נספק את המתקנים במועד האירוע מבלי שתצטרכו להתרוצץ ולדאוג לפרטים הקטנים.

 

אז הבטיחו לעצמכם אירוע חווייתי של פעם בחיים, והזמינו עוד היום מאטרקציות המים שלנו! נשמח לעמוד לרשותכם כדי להסביר ולייעץ על מתקני המים המומלצים ועל חבילות המבצע המשתלמות ביותר.

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי