בר מצווה אטרקציות

 

בר מצווה אטרקציות - איך לעשות את זה נכון

 

בכל חגיגה, בשנים האחרונות, הפעלות הן חלק בלתי נפרד. אך כמו כל דבר שתתכננו באירוע, גם כאן אתם יכולים לעשות פעולות לא נכונות שיובילו לבזבוז או חוסר מיקסום של האטרקציה אותה בחרתם.

 

אז על מה צריך לשים את הדגש?

 

• קודם כל, לפני שאתם נותנים לעצמכם להסתחרר משפע ההפעלות והמתקנים הקיימים היום בשוק, עיצרו רגע וחישבו לבד, רק אתם ובעל השמחה- איזו הפעלה הכי הייתם מבקשים עבור החגיגה? פעולה זו תחסוך לכם הרבה כאב ראש ותמנע מכם ללכת לאיבוד בתוך העולם העצום הזה.

 

• זיכרו תמיד להתחיל לתכנן מוקדם כדי לשריין לעצמכם את האטרציה המבוקשת בחברת ההפקה שבחרתם! ההמלצה היא לקבוע את התאריך ולסגור חוזה עם חברת ההפקה לא פחות מחודשיים שלושה הקודמים לאירוע.

 

• היזהרו מלהזמין אטרקציות רבות מדי וזיכרו כי לא תמיד "כל המרבה הרי זה משובח"... ייתכן מאוד שהפעלות מרובות מדי יגרמו לבלבול מיותר וחוסר התמקדות. זאת בעיקר כשמדובר בילדים הנוטים לחוסר ריכוז יותר ממבוגרים...

 

בר מצווה אטרקציות שקשורות לבעל השמחה!

 

לעיתים קשה לזכור שהמסיבה שאתם עורכים היא לא עבורכם אלא עבור הילד שלכם. לכן, במקרה ואתם רוצים להפתיע אותו ברעיון מקורי, חישבו היטב לפני כן אם הוא קרוב לליבו והאם זהו באמת רצונו, וכמובן שתמיד גם אפשר, ורצוי, להתייעץ איתו לגבי העניין.

 

עדיף שתשקיעו מחשבה אמיתית באטרקציה שתעניין אותו ואת החברים שלו במקום בכזו שתרשים יותר את החברים שלכם...

 

לדוגמה, אם הילד שלכם הוא "חיית במה" ויש לו בטחון עצמי, בהחלט אפשר להביא מפעיל שיזמין אותו אליו לבמה וישלב אותו באיזה מופע קוסמות או מופע שירה וריקודים. לעומת זאת, אם הוא ביישן, מיותר ואכזרי יהיה לנסות להשוויץ בכישורים שאין לו רק כדי להרשים את האורחים.

 

רוצים גם אתם בר מצווה או בת מצווה רעיונות מקוריים במיוחד? ב-igame הפקות מובטח לכם שתמצאו כל רעיון לאירוע שעולה בראשכם. נשמח להפגש אתכם ועם בנכם ולייעץ לכם על הפעלות מקוריות וחדשניות, אנחנו מחכים לכם...עבודה

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי