בת מצווה רעיונות


בת מצווה היא אירוע מיוחד של פעם בחיים. כמו כלה בחתונה, גם בבת המצווה רוצה הנערה להרגיש שהיא כוכבת היום, ובצדק! נערות רבות מעוניינות לחגוג באירוע שלא יישכח, אבל כשחושבים על בת מצווה רעיונות מקוריים הם דבר שקשה מאוד למצוא או להוציא לפועל.

 

למרות שנראה בלתי אפשרי לחדש ולהפתיע בתחום זה, תתפלאו לגלות שעם מעט מחשבה מקורית ועזרה של חברות המתמחות באטרקציות מיוחדות לאירועי בת מצווה רעיונות מקוריים יוכלו לצאת לפועל ולהפוך את האירוע שלכם לחוויה יוצאת דופן!

 

תארו לעצמכם את האורחים שלכם מסתובבים בין מפלי שוקולד או מכינים יצירות אומנות. תארו לכם את נערת בת המצווה נכנסת לאירוע על מסלול דוגמנות נוצץ או קופצת לבריכת מים עם החברים. לא, זה לא חלום – כל זה ועוד יכולים להיות באירוע בת המצווה שלכם!


איך לבחור אטרקציות מתאימות לאירוע?

 

קודם כל, חשבו מה הכי מוצא חן בעיניכם, נערת בת המצווה היא הראשונה שצריכה ליהנות ביום המיוחד הזה. אחר כך, חשבו על האורחים. לא כל אטרקציה מתאימה לכל קהל יעד, אבל מצד שני אל תפסלו דברים על הסף רק מפני שהם נראים ילדותיים או מבוגרים מדי – לפעמים נחמד להשתטות ולנסות דברים חדשים. כמו כן, קחו בחשבון את התקציב המתאים לכם ובנו לפיו את קומבינציית האטרקציות המשתלמת ביותר.


igame הפקות אירועים היא חברה אשר מספקת אטרקציות לאירועים כבר שנים רבות. איתנו תהיו בטוחים שהאירוע שלכם יהיה משופע באטרקציות ייחודיות, איכותיות ומפתיעות שיהפכו כל רגע לחגיגה בלתי נשכחת!


בת מצווה רעיונות:

 

- שולחנות משחק.

- סדנאות אומנות.

- עמדות הקלטה מקצועיות.

- תא צילום.

- מתקנים מתנפחים.

- אטרקציות מים.

- עמדות משחקים סימולטורים.

- הפעלות ייחודיות.


בigame הפקות נשמח לעמוד לשירותכם, לייעץ ולעזור בבחירת האטרקציות החדישות, המיוחדות והמשתלמות ביותר! אינכם צריכים לדאוג לכלום מלבד ליהנות מיום הבת מצווה, אנו נדאג להעמיד את האטרקציות במתחם האירוע ולקפל אותן בסיומו.


אז צרו עמנו קשר עוד היום ונוציא יחד לפועל את האירוע שעד היום יכולתם רק לחלום עליו!

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי