הפקת בר מצווה

 

טיפים חשובים לגבי הפקת בר/ בת מצווה

 

אין הורה שלא חושב על היום שבו יתחיל לדבר על מסיבת גיל המצוות של בנו. זהו אכן אירוע מאוד משמעותי בחייו ואתה רוצה להיות מסוגל להביט אחורה עוד כמה שנים ולדעת שעשית כל שיכולת כדי לא לאכזב אותו ולתת לו רק את הטוב ביותר.

 

הפקת בת מצווה היא בדיוק אותו דבר. אומנם האירוע של הבנים שונה מאוד מאירוע של הבנות אך יחד עם זאת, הציפייה מכם לארגן את האירוע של חייהם היא אותה ציפייה, ההפקה היא אותה הפקה מבחינת התקציב, הספקים השונים, ההתרגשות...

 

הפקת בר מצווה - מה זה כולל?

 

ראשית, יש לזכור שיום זה מסמל את המעבר של בנכם מילדות לבגרות וזה כשלעצמו אומר המון! תנו לו את זכות הבחירה לגבי תחומים מסויימים שיותר קרובים ללבו ושאלו אותו להעדפותיו. הוא יקיר לכם תודה על כך וגם תוכלו להוריד חלק מהנטל והדאגות מעצמכם אם תנקטו בגישה זו.

 

רצוי להתייעץ עם חברת הפקות. לא לשווא אומרים "אין חכם כבעל ניסיון";. חברות ההפקה האלה ידעו לשלב בין כל הגורמים בהפקה מסוג זה בצורה הנכונה ביותר עבורכם ועבור האורחים ולהפוך את האירוע שלכם לחלק, נטול בעיות ומקצועי.

 

הפקת בת מצווה - המלצות

 

הפקת אירוע אינה שונה בהרבה. עם זאת, קיים הבדל ניכר בין בנים לבנות בגיל הזה; בנות בדרך כלל מגבשות דעה עצמאית הרבה לפני שהן מגיעות לגיל 12... ולכן אל תופתעו אם בתכם תיקח את השליטה על הפקת האירוע לידיים שלה ותציע מגוון של הצעות של אטרקציות ופעילויות.

 

בתכם תוכל לבחור מתוך שלל אופציות אטרקטיביות: דוכני איפור, קעקועי חינה ונצנצים, מגנטים לאירועים, צילומים לבוק מפואר, ריקוד ושירה עם להקה, מכונות קצף ועשן, שולחנות משחק, מתנות מזכרת לחברות שלה, ועוד...

 

הילדים שלנו הם הדבר החשוב לנו מכל. הבאנו אותם לעולם כדי לפנק אותם כמה שרק נוכל. בואו לראות איך גם אתם יכולים לפנק את הילדים שלכם בצורה שלא ישכחו לעולם וקבעו עוד היום פגישה עם igame הפקות!

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי