השכרת מתנפחים

 

השכרת מתנפחים - למה ולמי?

 

ילדים אוהבים מסיבות וימי הולדת! עד כדי כך שנראה שהם מעבירים את חייהם בציפייה ממסיבה למסיבה... בעבר ניתן היה לערוך יום הולדת לילדים ביום אחד והכול היה פשוט: היינו מעסיקים ליצן, מארגנים כמה שקיות הפתעה וגמרנו! אבל היום, כדי לחגוג כראוי, חייבים לקחת בחשבון הפעלות מסוימות כדי להפוך את האירוע לבלתי נשכח באמת.

 

השכרת מתנפחים - לאיזה אירועים הם מתאימים?

 

בראש ובראשונה כמובן שבמסיבות וימי הולדת לילדים. הם בוודאות יאהבו לקפוץ על המתקנים האלה, להשתולל אחד עם השני ולפרוק את האנרגיה שצברו עוד מהאירוע הקודם שגררתם אותם אליו...

 

ועם זאת, האטרקציה הזו יכולה להתאים לא רק למסיבות של ילדים! היא בהחלט תעזור לכם גם באירועים של מבוגרים (שמן הסתם יתלוו על ידי הצאצאים שלהם...), כמו חתונות או בריתות כי תוכל לשמש כתעסוקה לילדים הקטנים, ותשאיר להורים עוד קצת זמן פנוי ושקט ל"התמנגלות"!

 

היתרונות של מתקנים מתנפחים ליום הולדת

 

• תופתעו, אך הזמנת המתקנים הללו יכולה להתאים לטווח גילאים רחב למדי- החל מילדים קטנטנים בגלאי שנתיים-שלוש, ועד לנערים בוגרים בני שש-עשרה. עובדה זו תחסוך לכם המצאת הפעלות שונות ומגוונות לאורחים שלכם. האביזרים המתנפחים יתאימו לכל קהילת הקטנטנים, הנערים והנערות באירוע!

 

• מאוד קלים לתפעול על ידי הילדים ולא נדרשת הדרכה ארוכה ומפרכת. המתקנים המתנפחים (הכוללים לדוגמא מגלשות, קירות טיפוס וכדומה), כבר מוכרים לילדים עוד מפארק השעשועים ומהגן. זוהי הסביבה הטיבעית שלהם!

 

כל מה שצריך לדאוג לו הוא מישהו שיפקח עין ויוודא שהילדים לא ישתוללו יותר על המידה ויעשו שימוש לא נכון במתקנים.

 

• היתרון הבא הוא מיועד להורים בלבד! דעו כי למתקנים המתנפחים יש יכולת מופלאה להעסיק את הילדים שעות על גבי שעות! ואתם לא באמת צריכים הסבר למה זה יתרון, נכון?

 

•שירותי מתנפחים מותאמים לכל כיס! בניגוד להרבה אטרקציות אחרות, גם אם לא הקצבתם סכום גבוה לנושא הזה, תוכלו בהחלט למצוא מתקנים כאלה שתוכלו להרשות לעצמכם. במקרה הכי גרוע, פשוט תשכרו פחות ממה שתכננתם מלכתחילה.

 

• בגלל שבדרך כלל שוכרים כמה מתקנים ולא אחד, תמיד ניתן לבדוק לגבי השכרה בחבילה!

 

אז בין אם מדובר באירוע שלכם, המבוגרים, ובין אם אתם חוגגים לילד או לילדה יום הולדת, כדאי שתחשבו על השכרת מתנפחים לאירוע, כי היום אין אירוע בלעדיהם! מהרו לשריין תאריך להזמנת הציוד אצל igame הפקות אירועים. אנחנו מחכים לשיחתכם.

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי