מזכרות לבר מצווה


הילדים רוצים מזכרות לבר מצווה!


אתם פשוט מרגישים שהאירוע שלכם הולך להיות האירוע הגדול של השנה? חבל שזה יגמר בערב אחד של כמה שעות. בואו ותנציחו את הזכרונות ואת הכיף באמצעות כמה מזכרות לבת מצווה, חתונות וכו' איתנו ב-igame!

למה לא כדאי לוותר על מזכרות לבר מצווה


כל דבר שנעבור או נעשה בחיים משאיר איזשהו זכרון בליבנו. אך לפעמים קל לשכוח כעבור זמן מה עד כמה באמת נהנינו ואיך הרגשנו באותם אירועים וחגיגות עם חברים. המזל הוא, שיש דרכים למשוך את הזכרון הזה עוד ועוד...

 

אחת האפשרויות היא לשלב מזכרות לבת מצווה שכל הילדים וגם המבוגרים יוכלו לקחת הביתה איתם ולהנות מהם עוד זמן רב לאחר האירוע.

 

ילדים אוהבים מזכרות וחפצים שיש להם משמעות מיוחדת. זו הסיבה שבגינה צפוי הורה להתווכח עם ילדו הקטן כל בוקר ולהסביר לו למה אי אפשר לקחת את הטרקטור שלו לגן, ושתינוקות אוהבים לישון רק עם הבובה המיוחדת שלהם בלילה. רוצים גם אתם להעניק חפץ מיוחד ומשמעותי? אצלנו ב-igame  תוכלו למצוא אותו!

 

מזכרות לבת מצווה מיוחדת


אוקיי, אז הסכמנו שמזכרות הן דבר הכרחי ושאף אורח לא יעזוב את האירוע שלכם בלי משהו קטן לדרך. אבל איך מספקים מזכרות לבר מצווה? הנה 2 שיטות נפוצות:

  • מגנטים-  על המגנט מדביקים הדפס של תמונה של הזוג האורח עם כיתוב של תאריך האירוע או כל מלל אחר שתבחרו. כך תעניקו למוזמנים שלכם זכרון של עצמם בשילוב עם האירוע והם ישמחו להדביק אותו על המקרר בבית.
  • תמונות- מכירים את האימרה "תמונה שווה אלף מילים?" זה כל העניין. תמונה זוגית, אישית או משפחתית תנציח את הרגעים המרגשים ביותר ותהיה מזכרת לנצח מהאירוע המדהים שאתם בעצמכם הפקתם. אל תוותרו על תא צילום מקצועי באירוע שלכם!

תנו לנו לעזור לכם להפיק אירוע בלתי נשכח והתקשרו לקבלת פרטים ויעוץ לגבי שילוב גימיקים באירועים, מזכרות, אטרקציות יוצאות דופן ועוד לכל סוגי האירועים. לא יודעים במה לבחור? אנחנו ב-igame  נסלול לכם את הדרך להפקת אירוע מוצלח!

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי