משחקים וירטואליים


גימיקים לאירועים שאי אפשר בלעדיהם


הכול כבר מוכן ומזומן לבר המצווה הגדולה? הזמנתם את האורחים, שכרתם את הצלם ויש כבר אפילו חליפה לילד? כדאי שתבדקו שוב טוב טוב אם יש בכל זאת משהו שהשמטתם... בדיוק, גימיקים לאירועים! גלו איך כל חגיגה הופכת לחלום מתוק מהסרטים עם האטרקציות שלנו כאן ב-igame.

 

בנג'י טרמפולינה או אולי תא צילום?


אתם עלולים לתהות מה הם בעצם אטרקציות או גימיקים לאירועים? אטרקציה היא למעשה איזושהי פעילות מרתקת שמטרתה ליצור עניין ואווירה נחמדה בקרב קהל מסויים.

 

כדי למצוא את הפעילות, המופע, המשחק, הדוכנים וכו' המתאימים, צריך לחשוב בין היתר מי הוא קהל היעד, מהו התקציב וגם כמובן עד כמה הם בטיחותיים. אז על מה חשבתם? על משחקים וירטואלים או בנג'י טרמפולינה? ומה עם תא צילום, אותו אתם מכירים?

 

אח, תא הצילום של פעם... התמונות שאפשר לצלם שם, בתא הקטן והמיסתורי הזה יכולות להיות פעילות נהדרת לכל הגילאים ולאו דווקא לילדים. תמונות הן זכרון חמים ומופלא וכל אירוע, קטן כגדול יכול להרוויח ממנו מאוד ולהשאיר טעם מתוק.

 

בניגוד לפעילויות מעט מסוכנות כמו למשל בנג'י טרמפולינה, אצלנו ב-igame  תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שהמתקנים שלנו הם מהאיכותיים והבטיחותיים ביותר; ממתקנים מתנפחים ענקיים דרך דוכני מזון טעימים ועד למשחקי וידאו שישאירו כל ילד מרותק לכסא למשך דקות ארוכות, ולא משנה אם אלו משחקים וירטואלים, וידאו או מסוג אחר. זיכרו, הילדים האלה הם באחריותכם הבלעדית!

 

משחקים וירטואלים ומשחקי וידאו- התמכרות אמיתית


מה שטוב באטרקציות מסוג זה הוא שילדים פשוט מתים על זה. הם כמעט ולא יכולים להוריד את הידיים מהג'ויסטיק ואת העיניים מהמסך המהפנט, זו פעילות שאפשר אפילו לעשות בזוגות ומובטח לכם תור ארוך של ילדים חסרי סבלנות שרק יחכו לתורם.

 

מי רוצה גימיקים לאירועים?


זקוקים ליעוץ ופרטים נוספים לגבי המשחקים והמתקנים המיוחדים שלנו? צרו איתנו ב-igame  קשר בקרוב ונשמח לספק לכם את כל המידע והמחירים ולהזמין אתכם להתרשם מהמוצרים שלנו ולהחליט מה הוא הגימיק המושלם עבור האירוע שלכם. אז נשתמע?

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי