תא צילום לאירועים

 

תא צילום לאירועים - חדש חדש וחם מהתנור!

 

אתם מתכננים את האירוע שלכם וחושבים: איך נוכל לחדש הפעם... באיזו דרך נוכל באמת להפתיע את המוזמנים שלנו ולהשאיר אותם פעורי פה? כבר עייפו אתכם כל אותן אטרקציות שרואים בכל מקום. הפעם החלטתם, רק משהו חדש! אם כך, תא צילום לחתונה או תא לצילום לאירועים בכלל עלול להיות בדיוק הדבר שחיפשתם.

 

תא צילום לחתונה - מהו בעצם ולמה הוא כל כך מיוחד?

 

כן, כן. תא צילום הוא בדיוק מה שעובר לכם בראש. עוד כשהייתם ילדים והייתם יוצאים לסיבוב עם חברים בקניון, שם בדיוק ליד השירותים, התא הזה היה קורץ לכם, קורא לכם להכנס, לשלשל כמה מטבעות ולהנציח את עצמכם בתמונה טיפשית של פרצופים מצחיקים. אז תאמינו או לא, התא הזה בדיוק עושה קאמבק אדיר!

 

תארו לכם את ההזדמנות המדהימה הזאת לתת לאורחים שלכם מתנה באמת מיוחדת. תא צילום לחתונה היא אטרקציה ממכרת לקטן ולגדול, ואם תוסיפו לזה כמה משקאות... קיבלתם חגיגה אמיתית של צחוק, תמונות ומזכרות ייחודיות מהאירוע שלכם.

 

אותם אורחים ישובו לביתם בתום האירוע, (קודם כל ידאגו להפיץ את התמונה שצילמו בפייסבוק למען יראו ויראו, כי אחרת מה זה שווה...), ואז יתלו את התמונות על המקרר שלהם ובכל פעם שיציצו לכוונו, זכרון החתונה הקסומה שלכם יופיע... מה יכול להיות יותר טוב מזה? הצלחתם להטביע זיכרון נצחי בקרב החברים שלכם.

 

תא צילום לאירועים - מה הוא כולל?

 

חברת ההפקה ממנה תשכרו את האטרקציה המדליקה הזו תספק לכם מגוון אביזרים בתוך התא שיוסיפו חן ועניין לתמונות של האורחים שלכם:

 

תוכלו למצוא שם בין היתר אביזרי ביגוד שונים כגון כובעים מצחיקים וחולצות, מוצרי איפור, ואף שלל שרשראות צבעוניות וצמידים נוצצים. עם קצת יצירתיות ודמיון, התמונות יכולות לצאת משגעות ומשוגעות!

 

דמיינו לכם עכשיו את סוף החתונה. הצוות כבר מתחיל לקפל את השולחנות והכסאות, ההורים כבר מזמן חתכו... החברים שיכורים מדי מכדי להבין מה קורה סביבם, שרועים כולם על הרצפה...

 

ורק אז אתם נכנסים לכם לתוך תא הצילום הקסום הזה... אתם סוף סוף לגמרי לבד... כל כך חיכיתם לרגע הזה שבו תוכלו לדמיון להשתולל מבלי שאף אחד יראה! מה קרה, לכם לא מגיע?

 

מעוניינים לראות את תא הצילום הזה במו עיניכם? רוצים לבדוק אטרקציות נוספות? צריכים השכרת מתנפחים? הוא מחכה לכם ממש כאן, אצלנו בigame הפקות... מהרו ובואו אלינו!

 

צור קשר

שם פרטי:
טלפון ליצרת קשר:
כתובת דוא''ל:
שדה חובה למילוי